Teksti suuruse muutmine

Veebilehte on võimalik suurendada ja vähendada, kui hoiad all Ctrl-klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd-klahvi) ja vajutad samal ajal kas “+” või “” klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt. Hoia all Ctrl-klahvi ja liiguta hiire kerimisrulli. Vaate tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutad samaaegselt “Ctrl” ja “0” klahvile.

Elu pärast insulti

Kontakt

Hea Elu Pärast Insulti keskkonna külastaja

Elu Pärast Insulti veebikeskkond on loodud Ida-Viru Keskhaigla poolt isheemilise insuldiga patsiendi raviteekonna arendusprojekti raames. Projektiga on võimalik lähemalt tutvuda siin, projekti rahastab Eesti Haigekassa.

Antud veebikeskkonna eesmärgiks on pakkuda Virumaa elanikele kiiret teed, et jõuda oma insuldialaste muredega spetsialistideni, olenemata sellest kus ja millal on inimene insulti haigestunud, millises haiglas ravil viibinud või milline oli insuldi vorm.

Oleme loonud võimaluse esitada vabas vormis küsimusi ja saada isikustamata nõu valdkonna spetsialistidelt. Oma küsimust on võimalik esitada juuresoleva vormi kaudu.

NB! "Elukoht" valik on oluline sotsiaalvaldkonda puudutavate küsimuste puhul. Nii saame veenduda, et just Sinu elukoha järgne sotsiaalvaldkonna spetsialist annab Sulle nõu.

Anna tagasisidet

Anna meile tagasisidet Elu Pärast Insulti keskkonna toimivuse või uudiste teemade osas, tagasisidet on võimalik anda siin.

Sa ei leidnud vastust?

Saada enda küsimus

Küsi nõu